Organizační struktura

Kontakty na zaměstnance: Pevná linka: Mobil: E-mail:
Lesní správce Ing. Roman Kratochvíl   724 524 957 roman.kratochvil@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Tomáš Frinta   724 524 955 tomas.frinta@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing. Jakub Šulák   724 524 963 jakub.sulak@lesycr.cz
Referent odbytu Bc. Patrik Chadima 956241107 702 021 428 patrik.chadima@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Lenka Michková 956241106 724 623 809 lenka.michkova@lesycr.cz
Referent účetnictví I Jana Klásková 956241104   jana.klaskova@lesycr.cz
Referent účetnictví II Pavlína Mládková 956241105   pavlina.mladkova@lesycr.cz
Technik LS Bc. Daniel Zháněl   725 257 763 daniel.zhanel@lesycr.cz
Technický pracovník Ing. Pavel Bik   724 523 241 pavel.bik@lesycr.cz
Adjunkt LS Ing. Vojtěch Kupka   725 627 970 vojtech.kupka@lesycr.cz
Technický pracovník LH Rostislav Ježek   725 257 808 rostislav.jezek@lesycr.cz
Technický pracovník LH Ing. Jan David   724 523 087 jan.david@lesycr.cz
Technický pracovník LH Martin Púdelka   725 627 751 martin.pudelka@lesycr.cz
Technický pracovník LH Gabriela Volfová   725 257 602 gabriela.volfova@lesycr.cz
Technický pracovník LH Jan Hlavsa   725 257 295 jan.hlavsa@lesycr.cz
Technický pracovník LH Ing. Pavla Stránská   725 129 395 pavla.stranska@lesycr.cz
Technický pracovník LH Bc. Jan Bláha   725 257 594 jan.blaha1@lesycr.cz
Technický pracovník LH Jaromír Nepovím   725 129 396 jaromir.nepovim@lesycr.cz
Technický pracovník LH Jan Netopilík   725 257 440 jan.netopilik@lesycr.cz
Technický pracovník LH Stanislav Prchal     stanislav.prchal@lesycr.cz

 

Revíry

Název revíru: Revírník: Mobil: E-mail:
R1-Poustevna Petr Klinger 724 524 956 petr.klinger@lesycr.cz
R2-Špičák Kamil Klatovský 725 25 7540 kamil.klatovsky@lesycr.cz
R3-Hrazený Eduard Němec 724 524 958 eduard.nemec@lesycr.cz
R4-Tanečnice Robin Sokol 725 627 820 robin.sokol@lesycr.cz
R5-Studánka Michal Dvořáček 724 524 332 michal.dvoracek@lesycr.cz
R6-Jedlová Ing. Miroslav Svobodník 724 524 967 miroslav.svobodnik@lesycr.cz
R7-Kytlice Leoš Schwarz 724 524 964 leos.schwarz@lesycr.cz
R8- Prysk Radek Učeň 724 524 965 radek.ucen@lesycr.cz
R9 – Studený vrch František Hruška 724 524 328 frantisek.hruska@lesycr.cz
R10-Všemily Martin Knobloch 725 741 221 martin.knobloch@lesycr.cz